Πάρτι Γενεθλίων 2021

εκεί που τα avatars αποκτούν σάρκα & οστά κι η παρέα βρίσκει τη βαθύτερη της ουσία
Άβαταρ μέλους
KonTam
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 29, 2020 11:40 am

Re: Πάρτι Γενεθλίων 2021

Δημοσίευση από KonTam »

Από που να αρχίσω κ που να τελειώσω...
Καταρχήν Τάκη ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια για να μπορέσω να παρευρεθώ για πρώτη φορά. Όσο για το ταξίδι που λες, θα πω μόνο «τα χιλιόμετρα είναι λίγα κ η απόσταση μικρή» που λέει και ο Καρράς (έτσι για να πάω λίγο κόντρα στους χθεσινούς «τράπερ» που γνώρισα). Να ευχαριστήσουμε τον κ. Λιατσή για την τιμή κ την παρουσία του χθες κ να πάμε στα δικά μας. Θα αναφερθώ κυρίως στο κλίμα που έχετε καταφέρει κ δημιουργήσει σαν μια ομάδα ανθρώπων και θα πω πως ένιωσα σαν σε reunion με παλιούς φίλους που είχα να τους δω καιρό. Είχα να περάσω πολύ καιρό τόσο καλά κ όμορφα κ αυτό οφείλεται σε όλους σας. Να ευχαριστήσω για τα δώρα κ τις χορηγίες, επιφυλλάσομαι για την επόμενη συνάντηση να είμαι πιο καλά οργανωμένος!! Και τέλος θα γράψω 2 λόγια για ότι είδα (περ/ρο για όσους δεν έχουν έρθει σε επαφή με τον πυρήνα του φόρουμ, όπως εγώ μέχρι χθες)
Θα ξεκινήσω με τον Τάκη που τον έστησα περίπου μισή ώρα ενώ είχε πάει νωρίτερα για να με περιμένει και όχι απλά δεν είπε τπτ αλλά μου έδωσε κ σαν χορηγία ένα μόντε του 2001(ούτε πανελλήνιες δεν είχα δώσει τότε), να πω για τον Doc ότι ετρέχε μεσημεριάτικα να βρει κεράκι για την τούρτα, ενώ εμείς τρώγαμε κ πίναμε κ γύρισε με περ/ΡΗ ενέργεια, ο assos που έκλεψε την παράσταση με το οικογενειακό πούρο διακοπών, ο rigelianos που βοήθησε στην υπεράσπιση του Edmundo απέναντι σε «αρχηγικές» αντιπαραθέσεις, ο suleygiannis που ετοιμάζει πορεία διαμαρτυρίας κατά της ταλαιπωρίας των κουβανέζικων δαχτυλιδιών, ο fairlight που χορήγησε ένα discontinued Romeo (δεν θυμάμαι καν τα στοιχεία που μ είπε) επειδή γκρίνιαζα για τα πούρα που δεν ήξερα, ο Πέτρος που μάλλον του έβαλα ιδέες για επιστροφή στα πάτρια εδάφη σαν τον Οδυσσέα... Θα μπορούσα να γράψω πολλά ακόμη για την χθεσινή συνάντηση. Μια συνάντηση που περίμενα να περάσω καλά κ να κάτσω 2-3 ώρες το πολύ και αντ´ αυτού πέρασα φανταστικά κ έκατσα μόνο 7 ώρες κ έφυγα με βαριά καρδιά. Θεωρώ τιμή μου να είμαι μέλος κ στο ίδιο team μαζί σας. Θα κλείσω εδώ τα υπόλοιπα στην επόμενη συνάντηση. Σας ευχαριστώ όλους να είστε καλά κ πολλά μπράβο κ συγχαρητήρια για όλο αυτό που έχετε δημιουργήσει!!
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος KonTam την Σάβ Ιουν 05, 2021 7:27 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
These users thanked the author KonTam for the post (total 5):
ΤάκηςsuleygiannisAssosRigelianosalexandros
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Πάρτι Γενεθλίων 2021

Δημοσίευση από Fairlight »

KonTam έγραψε:
Σάβ Ιουν 05, 2021 1:24 pm
ο fairlight που χορήγησε ένα discontinued Romeo (δεν θυμάμαι καν τα στοιχεία που μ είπε)
Ευχαριστούμε πολύ που ήρθες. Το πούρο είναι το Exhibition No. 4 και δεν είναι discontinued (ευτυχώς), απλά δεν εισάγεται στην Ελλάδα αυτή την στιγμή.

Περάσαμε πολύ ωραία χθες, κρίμα για τα παιδιά που δεν τα κατάφεραν.
These users thanked the author Fairlight for the post (total 2):
KonTamsuleygiannis
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
nikos doc
Founding Fathers
Δημοσιεύσεις: 1498
Εγγραφή: Τετ Φεβ 07, 2018 11:45 pm

Re: Πάρτι Γενεθλίων 2021

Δημοσίευση από nikos doc »

Πολύ ωραία βραδιά!
Πιο ήρεμη και φιλοσοφημένη λόγω των συνθηκών, αλλά με πολύ ενέργεια.
Ευχαριστούμε τις Μουριές για την φιλοξενία, τον Κώστα που έκανε όλο τον δρόμο για να μας συναντήσει.
Τον Γιάννη για την έκπληξη και τις πληροφορίες και όλους μας που βρεθήκαμε μετά από τόσο καιρό!

Του χρόνου σύσσωμοι εύχομαι, πάντα να είμαστε καλά! 8-)
These users thanked the author nikos doc for the post (total 2):
KonTamsuleygiannis
This is our House!
Άβαταρ μέλους
Assos
Δημοσιεύσεις: 866
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2018 1:38 pm

Re: Πάρτι Γενεθλίων 2021

Δημοσίευση από Assos »

Εγώ θα πω ότι ήταν σαν να μην πέρασε μια μέρα
These users thanked the author Assos for the post:
suleygiannis
You Miss 100% Of The Shots You Don't Take.
You Need To Start Shooting At Your Goals
Rigelianos
Δημοσιεύσεις: 512
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2018 8:07 am

Re: Πάρτι Γενεθλίων 2021

Δημοσίευση από Rigelianos »

Όπως πάντα ήταν φανταστικά!
These users thanked the author Rigelianos for the post:
Τάκης
Άβαταρ μέλους
alexandros
Founding Fathers
Δημοσιεύσεις: 2596
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 08, 2018 4:31 pm

Re: Πάρτι Γενεθλίων 2021

Δημοσίευση από alexandros »

μλκς εχω σκασει που δεν μπορεσα να ερθω ... :evil:
οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντήσεις-Εκδηλώσεις”