Χαιρετισμούς στα μέλη!

νέοι φίλοι μας ελάτε εδώ να συστηθούμε
Απάντηση
AndreasP
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 7:37 pm

Χαιρετισμούς στα μέλη!

Δημοσίευση από AndreasP »

Καλησπέρα σε όλους,

Ονομάζομαι Ανδρέας, ετών 24 από το εξωτικό Ίλιον.
Η πρώτη του μου επαφή με ένα ποιοτικό πούρο, ήταν ήδη από το 2014 και αποτελούσε μία ετήσια πολυτέλεια.

Αυτό, φυσικά, άλλαξε τον τελευταίο μήνα, όταν το πολυαγαπημένο YouTube με σύστησε στον Anthony Soprano και την εκτεταμένη του οικογένεια, η οποία με κόλλησε το μικρόβιο της πουρολαγνείας (διάλεξα και εγώ την κατάλληλη εποχή να εντρυφήσω στον μαγικό κόσμο των πούρων).

Έτσι λοιπόν, βρέθηκα στα άδυτα του ελληνικού διαδικτύου να διαβάζω ποιητικές και άκρως ρομαντικές περιγραφές αυτών των τροπικών καμινάδων και να αναμένω την ώρα και την στιγμή για να δοκιμάσω την επόμενη violation που θα βρεθεί στα άπειρα χέρια μου.

Οπότε μέχρι στιγμής και με βάση τα λιγοστά διαθέσιμα στην ελληνική αγορά πούρα, θα σας αναφέρω τα αγαπημένα μου:
Κούβα: Punch short de punch και Juan Lopez Seleccion No.2 (διαφορετικά θηρία, αλλά εκπληκτικές γευστικές εμπειρίες)
Νικαράγουα: Dunhill Signed Torpedo (έκρηξη καφέ, κρέμα και λουκουμιού με άρωμα τριαντάφυλλο)
Δομινικανή Δημοκρατία: Davidoff Anniversario Special R (Κέδρος με το σακί, μαζί με μυρωδάτο μαύρο πιπέρι)

Ο κόσμος των πούρων και οι γευστικές εμπειρίες που προσφέρει φαντάζουν μαγικά και χαίρομαι, παρά τις επικρατούσες συνθήκες, που ξεκίνησα και εγώ πιο ενεργά το ταξίδι μου.

Αγαπητά μέλη σας εύχομαι καλές φούμες!
These users thanked the author AndreasP for the post:
jgeorgost
Άβαταρ μέλους
Τάκης
Moderator
Δημοσιεύσεις: 8973
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2018 10:43 am

Re: Χαιρετισμούς στα μέλη!

Δημοσίευση από Τάκης »

γεια σου Ανδρέα και καλώς ήρθες, δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες όντως
αλλά όλοι οι μεγάλοι έρωτες περνάνε και κατοχές και μαύρα φεγγάρια και ξενιτιές (+ non παντόφλα)
καλή διαμονή

AndreasP έγραψε:
Δευ Ιουν 06, 2022 10:56 pm
...και να αναμένω την ώρα και την στιγμή για να δοκιμάσω την επόμενη violation που θα βρεθεί στα άπειρα χέρια μου.
vitola μάλλον ήθελες να πεις
These users thanked the author Τάκης for the post:
AndreasP
papa was a rolling stone...
Rigelianos
Δημοσιεύσεις: 517
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2018 8:07 am

Re: Χαιρετισμούς στα μέλη!

Δημοσίευση από Rigelianos »

Ανδρέα καλώς όρισες!
These users thanked the author Rigelianos for the post:
AndreasP
Άβαταρ μέλους
alexandros
Founding Fathers
Δημοσιεύσεις: 2631
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 08, 2018 4:31 pm

Re: Χαιρετισμούς στα μέλη!

Δημοσίευση από alexandros »

καλως ηρθες και καλη διαμονη με καλες φουμες
These users thanked the author alexandros for the post:
AndreasP
οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Νέων Μελών”