Νέος

νέοι φίλοι μας ελάτε εδώ να συστηθούμε
JimmyBoy
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 13, 2021 7:34 pm
Επικοινωνία:

Re: Νέος

Δημοσίευση από JimmyBoy »

Σε ευχαριστώ πολύ ! Δλδ κάνουμε και παλαίωση με ένα απλό boveda! Επίσης τα σακουλάκια τύπου zip lock με υγραντικο στοιχείο που χρησιμοποιούν τα περισσότερα eshops για να τα στείλουν κάνουν καλή δουλειά για τρεις μήνες που λένε ότι μπορούν να χρησιμοποιηθούν?
Άβαταρ μέλους
suleygiannis
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2394
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 7:28 pm

Re: Νέος

Δημοσίευση από suleygiannis »

Όχι. Σε καμία περίπτωση. Αν δεν βάλεις boveda δεν πρόκειται να κρατήσουν ούτε το μισό από αυτό ειδικά το καλοκαίρι
Ρε μαν ρε μπρο
Άβαταρ μέλους
Τάκης
Moderator
Δημοσιεύσεις: 8970
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2018 10:43 am

Re: Νέος

Δημοσίευση από Τάκης »

αν είναι κάτι τέτοιο όπως στη φωτό, μπορεί και να κρατήσει για το διάστημα που λέει ο Jimmy
κυκλοφορούν διάφορες ποιότητες και κάποιες μεγάλες εταιρείες όπως η Adorini βγάζουν και τα δικά τους
ωστόσο θέλουν προσοχή γιατί συνήθως οι υγρασίες που κρατάνε είναι ανεξέλεγκτες και μπορεί να φτάσουν μέχρι και 80%
προσωπικά δεν θα τα συνιστούσα για συντήρηση, τα boveda είναι πολύ πιο φιλικά για το πούρο και κάνουν αναμφισβήτητα καλύτερη και αξιόπιστη δουλειά
(για να μην παίζουμε με τις λέξεις, με όλα αυτά δεν γίνεται παλαίωση, αλλά απλή/πρόχειρη συντήρηση)
Εικόνα
These users thanked the author Τάκης for the post:
JimmyBoy
papa was a rolling stone...
JimmyBoy
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 13, 2021 7:34 pm
Επικοινωνία:

Re: Νέος

Δημοσίευση από JimmyBoy »

Εν κατακλείδι το βάζο με boveda και τη σωστή διαχείριση του boveda είναι ότι καλύτερο και οικονομικότερο μπορούμε να έχουμε! Πάραυτα θα ήθελα να δω ένα topic με τους υγραντηρες των μελών! Είστε φοβεροί ευχαριστώ για την ανταπόκριση!
JimmyBoy
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 13, 2021 7:34 pm
Επικοινωνία:

Re: Νέος

Δημοσίευση από JimmyBoy »

Καλησπέρα σας και πάλι! Ήθελα να ρωτήσω ποιοι είναι οι τρόποι ανίχνευσης γενεαλογικών στοιχείων! Δλδ όταν παραγγέλνω ιντερνετικά μου στέλνουν και τον κωδικό του πούρου μου! Αυτός πώς ερμηνεύεται? Και δε ξέρω εάν έχει γίνει εν τέλη η συζήτηση περί αξιολόγησης πάλαιωσης- μπραντας
Άβαταρ μέλους
suleygiannis
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2394
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 7:28 pm

Re: Νέος

Δημοσίευση από suleygiannis »

Δεν κατάλαβα την ερώτηση; Μπορείς να γίνεις πιο σαφής;
Κάνα πούρο κάπνισες;
Ρε μαν ρε μπρο
Άβαταρ μέλους
KonTam
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 29, 2020 11:40 am

Re: Νέος

Δημοσίευση από KonTam »

Καλησπέρα jimmy εγώ όσες φορές παρήγγειλε ιντερνετικα, κανείς δεν μ έστειλε κωδικούς. Όχι βέβαια ότι αν μ το στείλει είναι απόλυτο ότι ισχύει αλλά λέμε τώρα. Ο μόνος τρόπος για να έχεις ξεκάθαρη εικόνα είναι η αγορά κούτας. Ο κωδικός που έχει η κούτα δείχνει τ ο εργοστάσιο παραγωγής, μήνα κ έτος!! Τώρα όσων αφορά για την παλαίωση Μπράντας που γράφεις υπάρχει άρθρο-α. Κ
JimmyBoy
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 13, 2021 7:34 pm
Επικοινωνία:

Re: Νέος

Δημοσίευση από JimmyBoy »

Έχω καπνίσει πάρα πολλά ! Κάθε μέρα και από ένα σίγουρα! Τώρα που αγόρασα ας πούμε μια τετράδα vegueros δεν αναφέρει πουθενά κάτι για ημερομηνία!
Άβαταρ μέλους
suleygiannis
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2394
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 7:28 pm

Re: Νέος

Δημοσίευση από suleygiannis »

Λογικό. Έπρεπε να πάρεις 16αδα για να γράφει.
Ρε μαν ρε μπρο
JimmyBoy
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 13, 2021 7:34 pm
Επικοινωνία:

Re: Νέος

Δημοσίευση από JimmyBoy »

Αυτά δεν τα ξέρω και αυτός ακριβώς είναι ο λόγος που ρωτάω! Να μάθω πώς μπορώ να βλέπω τα γενναιολογικα στοιχεία των πούρων!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γνωριμία Νέων Μελών”