H. Upmann Robusto LE 2012

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Haris
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2018 7:57 am

H. Upmann Robusto LE 2012

Δημοσίευση από Haris »

Κάπνιζα τις προαλλες την ευγενεστατη χορηγία του Πετραν και σμεφτομουνα οτι δεν εχω πετυχει κανενα μα ΚΑΝΕΝΑ καλο απο δαύτα. Γενικα θα τα χαρακτήριζα χωρίς σώμα!!

Το συγκεκριμένο τώρα κύλισε πολύ καλα, άρχισε βέβαια με εμενα και την προκατάληψη μου... Σαπουνατο θα το ελεγα :lol: 8-).. Τράβαγε τέλεια, με τον παχυ ζεστο καπνο ομως να μην δινει πολλα...κατι χαλασμενα αμυγδαλα :|
Σκεφτόμουνα οτι μετα απο 6 χρόνια ακόμη τα ίδια ειχαν να δείξουν...το έβλεπα ετσι όμορφο και λαδερο και το λυπόμουνα... Γενικα μια μουντη σταθερότητα με λιγο δέρμα, ξηροκαρπια και χωμα!!
Μετα την μεση όμως, άλλαξε!!! Ιδικα το τρίτο τριτο παχυνε :) αρχισε να αλλαζει και να μυρίζει όμορφα και... Ξεχωριστα. Δεν γλύκανε αλλα ουτε Πικρισε. Καφες, βρεγμένη γη, καραμέλα και αρκετά εσπεριδοειδή. Καποια στιγμή εβγαλε και ψωμί... Δεν ηθελα να τελειώσει λεμε!!!

Το καπνισα μέχρι το τελος και με έπιανε το παράπονο γιατί αν και ξερω οτι δεν μου ειχε κάτσει το συγκεκριμένο πουρο στο παρελθόν, αυτό ειχε κατι να πει αλλα με τοσο χαλια μια αρχή, εχασε αρκετούς πόντους!!!

Όπως και να έχει ευχαριστώ πολυ πολυ μα παρα πολύ φιλε μου Πετραν!!!
Εικόνα
These users thanked the author Haris for the post:
Petran
Απάντηση

Επιστροφή στο “H. Upmann”