Ημέρα 26 Ωρών

διάλογοι αλλά και μονόλογοι, γνώμες, απόψεις, εξομολογήσεις
spasias
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2018 6:14 pm

Re: Ημέρα 26 Ωρών

Δημοσίευση από spasias »

Αν είχα 2 ώρες θα ήθελα να τις περνάω χαλαρά αποκομμένος από τον υπόλοιπο κόσμο με τα παιδιά μου και την οικογένειά μου.
Να μη χτυπάνε τα τηλέφωνα, να μη δουλεύουν οι υπολογιστές, να μην υπάρχουν αντιπερισπασμοί, να σβήνουν από το μυαλό μου, με κάποιο μαγικό τρόπο, οι υποχρεώσεις, τα πρέπει και τα deadlines … απλά χαλαρός και ξέγνοιαστος χρόνος.
Άβαταρ μέλους
Haris
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2018 7:57 am

Re: Ημέρα 26 Ωρών

Δημοσίευση από Haris »

Αν ειχα δυο ωρες επιπλεον σε ενα νορμαλ 24ωρο, θεωρω οτι θα ηταν σαν τον περιπτωσαρα του Θωμά, δηλαδή ολοι και ολα παγωμενα και εγω απλα να ειχα αυτο το bonus... Ετσι θα επελεγα να κανω κατι που εκανα οταν ειχα πιο πολυ χρόνο. Βολτες μονος στην θαλασσα, και αφου μπορω, να κραταω και ενα πουρακλο... Απλα πραγματα που κανουν όμορφη αυτή την ζωη!!!

Αμα τωρα... Υπήρχε ζωή αυτο το 26ωρο, θα έκανα το ιδιο πραγμα αλλα με τον "ιο"... χωρις πουρο :roll:
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Ημέρα 26 Ωρών

Δημοσίευση από Fairlight »

Εγώ αν είχα όντως 2 έξτρα ώρες προβλέπω να μην ήμουν τόσο κοινωνικός όσο εσείς. Θα τις πέρναγα μάλλον μόνος μου, με τα πούρα μου, τις πίπες μου και το synthesizer μου.

Παρεμπιπτόντως ο ασθενής δεν απολάμβανε καθόλου την έξτρα ώρα του. Τον τρόμαζε πολύ αυτή η ιστορία.
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ελεύθερα & Ωραία”