Παλιός και Νέος

εκεί που τα avatars αποκτούν σάρκα & οστά κι η παρέα βρίσκει τη βαθύτερη της ουσία
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Spirosbusa71
Δημοσιεύσεις: 1248
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2018 5:53 pm

Παλιός και Νέος

Δημοσίευση από Spirosbusa71 »

Ο παλιός (παρών) και ο νέος ( Γιώργος 1985 ) συναντήθηκαν για καφεδάκι απρόσμενη συνάντηση απόφαση της τελευταίας στιγμής ευκαιρία σκέφτομαι να μεταδώσω την τεράστια εμπειρία των 18 μηνών στο νεοσύλλεκτο
Τα καφεδάκια έρχονται ώρα για φούμα του προσφέρω μια παλιατζουρα του 2009 pardon palmas maduro και ανταποδίδει με Romeo n2
ανάβουμε καλά τόση βανίλια πως τη χώρεσαν σε ένα πούρο ρωτάει ο νέος προχώρα και θα καταλάβεις απαντώ οι γλυκες έρχονται και κάνουν πάρτι όλα τα γλυκά του καταλόγου στο πούρο μου αναφωνεί σώπα και απόλαυσε απαντώ οι απορίες του ατελείωτες καμάρι εγώ που τις έλυνα το r2 όμως έχει φροντίσει να με φέρει σε δύσκολη θέση με το άναμμα το πιπέρι του με κερνάει ένα δυνατό χαστούκι που με τρομάζει τι έγινε ρωτάει ο νέος τίποτα τίποτα απαντώ και μέχρι να συνέλθω από το ξαφνιασμα έρχονται καφέδες σοκολάτες απαλά δέρματα και λίγα μέλια να διώξουν την κοκκινίλα από το μάγουλο μου
η διάλεξη και οι γνώσεις μου χείμαρρος

Ώρα για ποτάκι η επιλογή δική μου το boli n2 ανάβει ο συνδιασμός τέλειος αναφωνεί μπαχαρικά δέρματα ξηροί καρποί δένουν άψογα με το καπνιστό malt
Από την άλλη πλευρά ο συνδυασμός με το κρεμώδες robusto δοκιμασμένος και απολύτως ικανοποιητικός
Ευχάριστο απόγευμα όμορφη παρέα
Εικόνα



Εικόνα
These users thanked the author Spirosbusa71 for the post (total 3):
Τάκηςlefteris cJazzman
Giorgos1985
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Τετ Ιαν 02, 2019 7:28 pm

Re: Παλιός και Νέος

Δημοσίευση από Giorgos1985 »

Έτσι ακριβώς ένα ευχάριστο απόγευμα η ώρα πέρασε αέρας και τυλίχτηκε στις γαλάζιες αιθάλες μέχρι που ξεχάστηκα και άργησα να πάρω τη γυναίκα από τη δουλειά :D
These users thanked the author Giorgos1985 for the post (total 2):
ΤάκηςJazzman
Άβαταρ μέλους
alexandros
Founding Fathers
Δημοσιεύσεις: 2596
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 08, 2018 4:31 pm

Re: Παλιός και Νέος

Δημοσίευση από alexandros »

αυτη ειναι καλη φαση
αλλα να προσεχεις με την γυναικα γιωργο
οὔτε γὰρ ἄρχειν οὔτε ἄρχεσθαι ἐθέλω
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συναντήσεις-Εκδηλώσεις”