Βραβεία «Πουρίων» 2021

Άβαταρ μέλους
Τάκης
Moderator
Δημοσιεύσεις: 8998
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2018 10:43 am

Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Τάκης »

Εικόνα

παλιοί και νέοι φίλοι των «Πουρίων» ευτυχείτε

για ένατη χρονιά σας παρουσιάζω τα σπέσιαλ βραβεία του φόρουμ
που κοντεύουν να γίνουν αυτονομιστική σέχτα μεταπηδώντας από το Hollywood στο Bollywood (που είναι και η σωστή σειρά)

κάποιοι από τους fan χλιμιντρίζουν από το καλοκαίρι και δεν μπορούν να κρατηθούν από το τρέμουλο
ορισμένοι έχουν ήδη γράψει ποταμούς εν μέσω 365 λευκών νυκτών που μεσολάβησαν από πέρσι
άλλοι συγκεντρώνουν υπογραφές και ζητάνε καθιέρωση των «Πουρίων» όλο το χρόνο
ναι, είναι πια γνωστό σε όλους, πως τα Πουρίων κι η Γιουροβίζιον έχουν τους πιο πιστούς fan παγκοσμίως

Εικόνα

εμπρός λοιπόν, εκφραστείτε ελεύθερα και μοιράστε τα δώρα σας απλόχερα
αν το έχετε ανάγκη μπορείτε ακόμα και να ξεκατινιαστείτε, το thread το επιτρέπει
ΕΝΑ μόνο μην κάνετε παρακαλώ: να επαναλάβετε τον εαυτό σας στο περσινό - αναμφίβολα επιτυχημένο κόνσεπτ

- επιβάλλονται: έμπνευση-πρωτοτυπία-νέες ιδέες & οπτικές
- απαγορεύονται: επαναλήψεις-αναμασήματα-περσινά κόπιπειστ

στους παραβάτες θα επιβάλλεται απροειδοποίητα pourionban ❤️

ΕικόναΕικόναΕικόνα

φέτος αθλοθετείται και ειδικό Υπερ-Πουρίων «Αλεξέι Σταχάνοφ LE»
σε όσους γενναιόδωρα μοιράσουν διπλάσια «Πουρίων» από τα συνολικά ποστ που ανέβασαν τους τελευταίους δύο μήνες (Δεκ-Ιαν)
η απονομή θα γίνεται αυτόματα όταν εκπληρώνεται η παραπάνω συνθήκη ανά μέλος

Εικόνα

• όποιοι θέλουν μπορούν να κάνουν ελεύθερα προβλέψεις για το ΜΕΛΟΣ που θα πάρει τα περισσότερα Πουρίων φέτος

η απονομή των βραβείων θα ολοκληρωθεί την Κυριακή του Ασώτου, 28 Φεβρουαρίου

Υ.Γ.
για όσους δεν το γνωρίζουν, τα «Πουρίων» είναι τα ετήσια βραβεία που αλληλο-απονέμονται μεταξύ μας
κι έχουν να κάνουν αποκλειστικά και μόνο με το φόρουμ και το concept πούρο
βραβεύουμε πρόσωπα, πράγματα, καταστάσεις, πράξεις, γεγονότα, γραπτά, προφορικά, αστεία, σοβαρά
τα βραβεία δίνονται με πνεύμα συντροφικότητας και άσπονδης αγάπης, η απονομή τους από τον καθένα μπορεί να γίνει και τμηματικά


Εικόνα
These users thanked the author Τάκης for the post (total 6):
AssosSpirosbusa71χεντυ κοντουSvenskGreekosVr Andreas
papa was a rolling stone...
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Fairlight »

Αααααααααααααχχχ...


Προς αποφυγή παρεξηγήσεων τα φετινά μου πουρίων θα αποτελούνται απο 100% γλέντι για όλους. Δεν θα περιέχουν φιλοφρονήσεις, δεν αντέχω άλλα gay πουρίων.
Τάκης έγραψε:
Τετ Φεβ 03, 2021 6:36 am

• όποιοι θέλουν μπορούν να κάνουν ελεύθερα προβλέψεις για το ΜΕΛΟΣ που θα πάρει τα περισσότερα Πουρίων φέτος
Η μπορούμε να ληστέψουμε και καμιά εκκλήσια, στην περίπτωση αυτή θα έχουμε και πιο καθαρή την συνείδηση μας.
These users thanked the author Fairlight for the post (total 2):
ΣτάθηςTournesol
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Fairlight »

Πουρίων - Darth Leader

Εικόνα

Ένα διερευνητικό πουριών που πάει στον ψηλό μας. Το ψηλό αγόρι πάντα ήπιο, σοβαρό και μετρημένο κάποια στιγμή, για κάποιον ανεξήγητο λόγο, εκδήλωσε ένα αστρονομικού επιπέδου αρχηγιλίκι καθώς αρνήθηκε να δοκιμάσει, έστω δοκιμάσει, ένα toscano. Ήταν σαφέστατα εξαιρετικά σοκαριστικό και τρομακτικό καθώς τέτοιο αρχηγηλίκι δεν έχει εκδηλώσει ούτε καν ο αρχηγός μας αφού και ίδιος δοκιμάσει έστω και μισό από τα πούρα που καπνίζει η πλέμπα του φόρουμ. Ταρακουνήθηκα πολύ και άρχισα να αναρωτιέμαι που οφείλεται αυτή η συμπεριφορά. Με βασάνιζε πολύ συγκεκριμένα ότι αυτοί οι 2 έχουν στενές φιλικές σχέσεις. Σκέφτηκα λοιπόν, ότι πίσω από το έκδηλο αρχηγιλίκι του αρχηγού μπορεί να κρύβεται ένα mastermind που δεν εκδηλώνεται και κινεί τα νήματα από πίσω. Πιθανότατα στις γραμμές της γνωστής φιλοσοφίας των sith ‘Rule of two’ κατά την οποία μόνο δύο sith lords μπορούν να υπάρχουν μια συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Ένας master που εκπροσωπεί την σκοτεινή πλευρά της δύναμης και ένας apprentice (ελληνιστί slave) που εκπαιδεύεται από τον master και μια μέρα θα εκπληρώσει και αυτός τον ρόλο του. Αντικαταστείτε την δύναμη με το αρχηγιλίκι και η θεωρία επιβεβαιώνεται στο 100%.
These users thanked the author Fairlight for the post (total 8):
nikos docMixalis81ΣτάθηςTournesolGreekosSpirosbusa71Assossigaras
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Fairlight »

Πουρίων - Muhammad ibn Musa al-Khwarizmi

Εικόνα

Πάει για την εισαγωγή ενός νέου κλάδου στον κόσμο τον μαθηματικών από τον αρχηγό μας, γνωστός και ως ‘Γραμμική αρχηγική άλγεβρα’. Η βασική συνεισφορά του κλάδου θεωρείται η λεγόμενη γκομενική εξίσωση κατά την οποία ο αριθμός των πούρων που μπορεί να εισάγει κάποιος νόμιμα από κάποια χώρα δεν είναι σταθερός και καθορισμένος από τον νόμο, αλλά μεταβάλλεται από το πόσες γκόμενες σέρνει κάποιος μαζί του. Συγκεκριμένα, η συνάρτηση που δίνει τον συνολικό αριθμό είναι η ακόλουθη: Π = 50 + (50xM), όπου Π = αριθμός σε πούρα και Μ = ο αριθμός σε γκόμενες. Είναι ακόμα ένα πλήρως ανατολίτικο πουριών καθώς ο αριθμός Π μεγιστοποιείται σε καταστάσεις χαρεμιού εξού και η ονομασία προς τιμήν του μεγάλου ανατολίτη μαθηματικού.
These users thanked the author Fairlight for the post (total 5):
suleygiannisΣτάθηςTournesolGreekosSpirosbusa71
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Fairlight »

Πουρίων - McLovin

Εικόνα

Μπορεί ο ηγούμενος να πλασάρει ένα χαλαρό rock n roll προσωπείο όμως βαθιά μέσα του κρύβει τον πιο αυτιστικό, ιδεοψυχαναγκαστικό και προσηλωμένο σπασίκλα απουσιολόγο του φόρουμ. Είσαι νέο μέλος και δεν συστήθηκες? Την έκατσες. Γράφεις σε λάθος section? Καλύτερα να το ξανασκεφτείς, θα σε κυνηγήσει μέχρι τον Άδη. Έδωσες ψήφο και δεν το δήλωσες? Καλά..Μετακόμισε σε άλλο πλανήτη καλύτερα. Είναι περισσότερο από εμφανές το μέγεθος της ηδονής που νιώθει με την τήρηση των τύπων του φόρουμ, τόσο πολύ που κανείς είναι να αναρωτιέται τι σπουδαία καριέρα θα έκανε σε θέσεις όπως: Πολεοδομία, εκλεκτής του ΣΔΟΕ και φυσικά μεγαλοστέλεχος της επιτροπής αρχαιοτήτων.
These users thanked the author Fairlight for the post (total 5):
Mixalis81ΣτάθηςVr AndreasSpirosbusa71sigaras
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Fairlight »

Πουρίων - Agrino

Εικόνα

Πονεμένο πουρίων, συμπαράστασης σε όλα τα bros (και μπρούληδες as of Feb 21) που θεωρούν ότι η αποκλειστική σίτιση με ρύζι μπορεί να δικαιολογηθεί από την απόκτηση πούρων περιορισμένης κυκλοφορίας. Όταν τα γεμιστά της κυρά Θεανώς είναι για τους φλώρους. Κουράγιο αδέρφια και να παίζετε με café και δυνατά σε νικοτίνη πούρα για να περιοριστεί η επίδραση στο έντερο. Για τους μερακλήδες υπάρχει και το γάλα Μαγνησίας.
These users thanked the author Fairlight for the post (total 4):
ΣτάθηςTournesolAssosSpirosbusa71
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Fairlight »

Πουρίων - Dr. Pourion

Εικόνα

Απονέμεται σε μένα για την μακρόχρονη προσήλωση μου στο θεσμό αυτόν του φόρουμ μας. Ναι, αν δεν το καταλάβατε σωστά έδωσα βραβείο στον εαυτό μου. Γιατί? Γιατί μπορώ. Όπως είπε και ο Μπέζος, το αξίζω. Καιρός ήταν να βραβεύσει καi κάποιος τον εαυτό του εδώ μέσα.
These users thanked the author Fairlight for the post (total 7):
suleygiannisΣτάθηςSpirosbusa71AssosRigelianossigarasTournesol
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Fairlight »

Πουρίων - Βrothers in pleb

Εικόνα

Συγκινητικό πουρίων που απονέμεται στον ένα και μοναδικό Busa πρώτον γιατί είναι true pleb αδερφός και δεύτερον γιατί έχει σαν hobby την δίκη αρχηγών με δηλητηριώδεις, επικές και στο τέλος της ημέρας, ιστορικές για το φόρουμ μας ατάκες όπως η παρότρυνση για δήλωση ασθένειας. Η συμμετοχή του στο pleb sessions ήταν συγκλονιστική και καθοριστική στην εδραίωση της ανωτερότητας του Italian Stallion. H δε φωτογραφία με την πιτζάμα/φόρμα και την Lusi μου δημιουργεί το λιγότερο πεταλούδες στο στομάχι καθώς κατά την ταπεινή μου γνώμη περιέχει όλη την ουσία της καπνιστικής εμπειρίας (εξάλλου και εγώ με πιτζάμες καπνίζω).
These users thanked the author Fairlight for the post (total 3):
JazzmanSpirosbusa71Στάθης
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
Spirosbusa71
Δημοσιεύσεις: 1248
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2018 5:53 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Spirosbusa71 »

Πουρινών NEW PERSON
Σε όλους τους νέους φίλους της παρέας μας που πλημμυρίζουν τους εαυτούς τους από απορίες και άγχος για να επιτύχουν την καλύτερη υγρασία αγορά συντήρηση και άλλα πολλά ψυχαναγκαστικά για το νέο τους χόμπι

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Spirosbusa71
Δημοσιεύσεις: 1248
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2018 5:53 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2021

Δημοσίευση από Spirosbusa71 »

Πουριων ABSENCE
Σε όλα τα μέλη του forum μας για την απουσία από το μεγαλύτερο γεγονός της χρονιάς

Εικόνα
These users thanked the author Spirosbusa71 for the post (total 2):
ΤάκηςPetran
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βραβεία Πουρίων”