Βραβεία «Πουρίων» 2020

Άβαταρ μέλους
suleygiannis
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 7:28 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από suleygiannis »

Jazzman έγραψε:
Τετ Φεβ 05, 2020 8:50 pm
ούτε για τις λυρικές περιγραφές σου που μπορούν να μετατρέψουν ένα ταπεινό τρίπα κόρτα σε αντικείμενο πόθου όλων μας.
Όχι και όλων :lol: :lol:
These users thanked the author suleygiannis for the post:
Fairlight
Ρε μαν ρε μπρο
Άβαταρ μέλους
Greekos
Δημοσιεύσεις: 406
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2018 11:03 am

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από Greekos »

Award for Bullying, cyberbullying and harassment το μοιράζονται οι Fairligh and Suleygiannis

Ο Γιάννης βρίσκεται σε μια συνεχή mental πίεση 🤬από το Θωμά για τις ΠΑΣΟΚικες καταβολές του κ την εμπιστοσύνη του στον νομό κ τους θεσμούς κ την επιβολή των κανόνων! Κ την φοβία του για το κιτρικό οξύ🤢.... :mrgreen:

Με την σειρά ο Γιάννης μεταφέρει αυτήν την ψυχική βία που του ασκείται στους νέους αδαείς που σκέφτονται vfm (φτου🤮) κ εύκολες λύσεις χωρίς να διαβάζουν!! :mrgreen: Κ νικητές διαγωνισμών! 😏

Θωμά για την πίεση στους νέους ηθικός αυτουργός είσαι εσύ!! Δημιούργησες ένα Φρανκενστάιν!😵

Γι'αυτό κ αυτό το βραβείο δεν μπορεί να υπάρξει χωρίς εσάς !

Βραβείο Μέντορα κ καπετάνιου στα γαλάζια ταξίδια μας - Τάκης
Όλοι μας χρωστάμε λίγο η πολύ την αγάπη μας κ επιμονή μας με το άλλο πούρο, το επόμενο , το καινούργιο κ παλιό σε εσένα!
Ακόμα κ αυτοί που δεν σε ξέρουν κλέβουν λίγο από το φως που έχεις στο φανάρι σου που μας οδηγεί στο κονοσαρικο αυτό ταξίδι με το ιστιοφόρο μας (φόρουμ)!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Greekos την Πέμ Φεβ 06, 2020 12:49 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
These users thanked the author Greekos for the post (total 6):
JazzmanFairlightΣτάθηςΤάκηςSpirosbusa71Svensk
Άβαταρ μέλους
Jazzman
Δημοσιεύσεις: 906
Εγγραφή: Δευ Σεπ 17, 2018 8:16 am

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από Jazzman »

Πουρίων - Είσαι στο σωστό δρόμο
Εικόνα

Απονέμεται σε εσένα, τον επώνυμο ή ανώνυμο αναγνώστη που το πούρο, με τον ένα ή τον άλλον τρόπο, αποδείχθηκε πως είναι το ίρτζι σου. Θες από τύχη, θες επειδή ακολούθησες τα σκοτεινά online μονοπάτια, με κάποιο τρόπο κατέληξες να διαβάζεις αυτές τις αράδες.

Μάθε λοιπόν ότι είσαι στις πύλες του πουρο-καπνικού παραδείσου. Εδώ θα βρεις τα πάντα, γνώση, διαφορετικά γευστικά γούστα, καπνικές δραστηριότητες και διάθεση να απαντηθούν όλα σου τα ερωτήματα. Εσύ το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να χαλαρώσεις και να αφεθείς στην κινούμενη άμμο που σε αγκαλιάζει. Μόνο χειρότερο θα γίνεται από εδώ και μετά και ο κατήφορος δεν έχει σταματημό αλλά πίστεψέ με, αξίζει τόσο πολύ τον κόπο να βυθίζεσαι σε αυτό τον κόσμο με παρέα.

Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μας πεις το όνομά σου και να αρχίζεις να καταθέτεις και εσύ τις σκέψεις σου.
These users thanked the author Jazzman for the post (total 6):
TournesolΣτάθηςΤάκηςGreekosSpirosbusa71Svensk
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από Fairlight »

Πρέπει να πω ότι με χαροποιεί ιδιαίτερα η μεγάλη συμμετοχή στο φετινό thread. Πέρυσι με το τσιγκέλι έβγαιναν.
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
Tournesol
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2018 9:14 am

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από Tournesol »

Το ξημέρωμα με βρίσκει στα ανοιχτά. Η πρώτη σκέψη στο μυαλό μου είναι πως η Ιθάκη είναι ακόμα μακριά. Οι προμήθειες έχουν αρχίσει να μειώνονται και σκέφτομαι πως είναι καλή στιγμή να πιάσω κάπου στεριά. Για καλή μου τύχη, ο άνεμος φυσά προς ένα πολύ μικρό νησί που μόλις μπορώ να διακρίνω στο βάθος του ορίζοντα. Ξεδιπλώνω το πανί μου και βάζω πορεία προς τα εκεί. Πλησιάζοντας, με έκπληξή μου βλέπω πως υπάρχει μια μικρή καλύβα και δύο φιγούρες να σαλεύουν. Ήταν ένας μάγος γιατρός από την Σουηδία και άλλος, ένα περίεργο τυπάκι με μακριά μαλλιά, που κυκλοφορούσε τρέχοντας ημίγυμνος με κάτι καλάμια και κάτι πετονιές ανα χείρας και φώναζε κάτι άκυρα. Έρχεται κοντά μου, μου δίνει ένα αγκίστρι και μου λεει "ψηλάκο με αυτόν εδώ τον γάντζο παίζει να πιάσεις μέχρι και γατοψαρο - κράτα το, θα σου χρειαστεί στάνταρ". Μετά εξαφανίστηκε στην άλλη πλευρά του νησιού που ήταν μόλις 7,5 μέτρα μακριά. Πέρασα το υπόλοιπο της βραδιάς μαζί με τον μάγο γιατρό, να μου εξηγεί κάτι ζοριλίκια περι λευκάνσεων, καπνίζοντας διπλοκόρωνα Ramon του 2001. Όταν αποκοιμήθηκε και αυτός, βρήκα την ευκαιρία να κάτσω να γράψω άλλα δύο πουρίων.

Πουρίων Michelangelo: Svensk
Οχι το χελωνονιντζάκι, τον καλλιτέχνη εννοώ (1475-1564). Πολυπράγμων και πολυτάλαντος επιστήμονας. Ορκισμένος εχθρός των BBF αλλα λάτρης των αρχοντικών Cohiba VI. Μας έχει στο περίμενε για το βιβλίο του, που τόσο ανυπομονούμε να διαβάσουμε. Τα τελευταία του καλλιτεχνικά πονήματα κατάφεραν να ψυχογραφίσουν με πολύ μεγάλη ακρίβεια τα μέλη του CF. Σουηδέ μου, καλή αντάμωση.

Πουρίων Dr Moby Dick: Αλέξανδρος
Μόνιμα στα γκάζια και στην πίεση. Ωστόσο πάντα βρίσκει χρόνο να ψήσει μια τράτα ψάρια και να ανοιξει το σπίτι του να τα μοιραστεί με τους συντρόφους του. Επιφανής επιστήμων που διαπρέπει στην ανατομία μαλακίων και το πεπτικό σύστημα του καλαμαριού και πάντα στραβωμένος με την γυναίκα κάποιου Γιώργου (λογικό 'ντάξ).
These users thanked the author Tournesol for the post (total 4):
JazzmanΣτάθηςSvenskΤάκης
Unyielding force of thought and spirit, shine!
Άβαταρ μέλους
Greekos
Δημοσιεύσεις: 406
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2018 11:03 am

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από Greekos »

Πουρίων - Kinder Spirit πάει στον αγαπημένο μου ψηλό!!
Νίκος Ντοκ

Έχουμε ίδιες καψουρες ρε ουίσκι🥃, πούρα μασες, σπορ (εκτός τέννις)! :mrgreen:
Έχουμε χαρακτήρα που εμπνέει ηρεμία κ σιγουριά!! Στα μάτια μου θα μπορούσε να ήταν κ αδελφός μου!!🤩
Κρίμα που μας χωρίζουν τόσα μίλια αλλά την βρίσκουμε την άκρη!

Σύντομα από κοντά !! :ugeek:
These users thanked the author Greekos for the post:
nikos doc
Άβαταρ μέλους
Svensk
Founding Fathers
Δημοσιεύσεις: 1034
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 11, 2018 11:35 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από Svensk »

Πουριων αλεξ

Εικόνα
These users thanked the author Svensk for the post (total 8):
FairlightTournesolΤάκηςΣτάθηςJazzmansuleygiannisharmonicalefteris c
Το πούρο είναι η θεραπεία μου
Άβαταρ μέλους
Svensk
Founding Fathers
Δημοσιεύσεις: 1034
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 11, 2018 11:35 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από Svensk »

Πουριων νικοντοκης ο συλλέκτης

Εικόνα
These users thanked the author Svensk for the post (total 5):
GreekosTournesolJazzmansuleygiannisharmonica
Το πούρο είναι η θεραπεία μου
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από Fairlight »

Θεέ μου τι φτιάξαμε :shock:
These users thanked the author Fairlight for the post (total 3):
SvenskJazzmansuleygiannis
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
suleygiannis
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 7:28 pm

Re: Βραβεία «Πουρίων» 2020

Δημοσίευση από suleygiannis »

Πουρίων Da Vinci της εποχής: Svensk
Είναι συγγραφέας, ζωγράφος, χειροπρακτικός, πολύγλωσσος, proctologist και έχει πολλά άλλα ταλέντα που είμαι σίγουρος ότι ούτε ο ίδιος έχει ανακαλύψει. Κάθε φορά μας εκπλήσσει με τα άπειρα ταλέντα του. Keep going και έλα επιτέλους!
These users thanked the author suleygiannis for the post:
Greekos
Ρε μαν ρε μπρο
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βραβεία Πουρίων”