Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

καπνίζουμε όλοι το ίδιο πούρο, το συζητάμε, γράφουμε την άποψη μας & βαθμολογούμε

Ξεχνώ άρα υπάρχω.

Το δημοψήφισμα λήγει την Τετ Μάιος 01, 2019 11:28 am

1. Θέλω να το ξεχάσω.
1
5%
2. Θέλω να με ξεχάσει.
2
11%
3. Δεν θα ξεχαστούμε.
10
53%
4. Καπνίζοντας το ξέχασα που ήμουν.
5
26%
5. Αξέχαστο πούρο.
1
5%
 
Σύνολο ψήφων: 19
Άβαταρ μέλους
sigaras
Δημοσιεύσεις: 947
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 26, 2018 9:30 am

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από sigaras »

Επίσης να συμπληρώσω, επειδή ήδη άρχισαν τα pm για το ποιο κατάστημα είναι, πρέπει πρώτα να πάρετε πιστοποιητικό ότι είστε έγκυρα μέλη του forum, συμπληρώνοντας την σχετική ηλεκτρονική φόρμα και μετά θα σας απαντήσω.
" κι έγιναν τα πάθη μας καπνός..."
Άβαταρ μέλους
Fairlight
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1116
Εγγραφή: Τρί Φεβ 06, 2018 2:08 pm

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από Fairlight »

suleygiannis έγραψε:
Δευ Απρ 01, 2019 1:14 pm
Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει γιατρειά και έγκριτοι επιστήμονες με επικεφαλής τον fairlight προσπαθούν να δώσουν λύση.
Καμμιά προσπάθεια. Να τα φάνε όλα, να σκάσουνε από το φαγητό, να πεθάνουν και αυτά, να ξεμπερδεύουμε και μεις.

Βέβαια όπως κάποτε είχε πει και μια γενναία ψυχή όλα έχουν την τιμή τους με 100 χιλιάρικα κάτι μπορεί να γίνει.
These users thanked the author Fairlight for the post:
Τάκης
Sate~yurosu

Πες μου. Τι είσαι??? Είσαι pleb? (Project: the pleb sessions)

Τα λέμε το άλλο καλοκαίρι.
Άβαταρ μέλους
Jazzman
Δημοσιεύσεις: 906
Εγγραφή: Δευ Σεπ 17, 2018 8:16 am

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από Jazzman »

sigaras έγραψε:
Δευ Απρ 01, 2019 2:02 pm
Επίσης να συμπληρώσω, επειδή ήδη άρχισαν τα pm για το ποιο κατάστημα είναι, πρέπει πρώτα να πάρετε πιστοποιητικό ότι είστε έγκυρα μέλη του forum, συμπληρώνοντας την σχετική ηλεκτρονική φόρμα και μετά θα σας απαντήσω.
Γιώργο καλησπέρα, χρειάζομαι τη βοήθειά σου γιατί μπερδεύτηκα . Αφού είδα την πρώτη σου ανάρτηση, σου έστειλα pm για να μάθω ποιο είναι το κατάστημα με την έκπτωση. Στη συνέχεια βλέπω ότι υπάρχουν τελικά έξτρα προϋποθέσεις γι΄αυτή την πληροφορία.

Το “πιστοποιητικό” αυτό ποιος το εκδίδει; Είναι κάτι επίσημο που βγαίνει από την κοινότητα του φόρουμ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Jazzman την Δευ Απρ 01, 2019 3:39 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
These users thanked the author Jazzman for the post:
Svensk
Άβαταρ μέλους
Τάκης
Moderator
Δημοσιεύσεις: 8992
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 03, 2018 10:43 am

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από Τάκης »

πολύ καλή και η κλίμακα:
Θέλω να το ξεχάσω / Θέλω να με ξεχάσει / Δεν θα ξεχαστούμε / Καπνίζοντας το ξέχασα που ήμουν / Αξέχαστο πούρο
μοιάζει με γρίφο συναισθημάτων, κρυπτογραφημένη σάγκα, μεταμοντέρνο σονέτο, τεστ για alzheimer...

...εκτός των άλλων, θα παίξει σίγουρα (κυριολεκτικά & μεταφορικά) και για πούρο του οβελία
These users thanked the author Τάκης for the post:
Svensk
papa was a rolling stone...
Giorgos1985
Δημοσιεύσεις: 393
Εγγραφή: Τετ Ιαν 02, 2019 7:28 pm

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από Giorgos1985 »

Jazzman έγραψε:
Δευ Απρ 01, 2019 3:15 pm
sigaras έγραψε:
Δευ Απρ 01, 2019 2:02 pm
Επίσης να συμπληρώσω, επειδή ήδη άρχισαν τα pm για το ποιο κατάστημα είναι, πρέπει πρώτα να πάρετε πιστοποιητικό ότι είστε έγκυρα μέλη του forum, συμπληρώνοντας την σχετική ηλεκτρονική φόρμα και μετά θα σας απαντήσω.
Γιώργο καλησπέρα, χρειάζομαι τη βοήθειά σου γιατί μπερδεύτηκα . Αφού είδα την πρώτη σου ανάρτηση, σου έστειλα pm για να μάθω ποιο είναι το κατάστημα με την έκπτωση. Στη συνέχεια βλέπω ότι υπάρχουν τελικά έξτρα προϋποθέσεις γι΄αυτή την πληροφορία.

Το “πιστοποιητικό” αυτό ποιος το εκδίδει; Είναι κάτι επίσημο που βγαίνει από την κοινότητα του φόρουμ;
Ισχύει όντως αυτό? Γιατί θα πάω σήμερα για σχετικά πουροψωνια οπότε αν ισχύει δε με χαλάει καθόλου!
These users thanked the author Giorgos1985 for the post:
Svensk
Άβαταρ μέλους
sigaras
Δημοσιεύσεις: 947
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 26, 2018 9:30 am

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από sigaras »

Giorgos1985 έγραψε:
Δευ Απρ 01, 2019 3:44 pm
Jazzman έγραψε:
Δευ Απρ 01, 2019 3:15 pm
sigaras έγραψε:
Δευ Απρ 01, 2019 2:02 pm
Επίσης να συμπληρώσω, επειδή ήδη άρχισαν τα pm για το ποιο κατάστημα είναι, πρέπει πρώτα να πάρετε πιστοποιητικό ότι είστε έγκυρα μέλη του forum, συμπληρώνοντας την σχετική ηλεκτρονική φόρμα και μετά θα σας απαντήσω.
Γιώργο καλησπέρα, χρειάζομαι τη βοήθειά σου γιατί μπερδεύτηκα . Αφού είδα την πρώτη σου ανάρτηση, σου έστειλα pm για να μάθω ποιο είναι το κατάστημα με την έκπτωση. Στη συνέχεια βλέπω ότι υπάρχουν τελικά έξτρα προϋποθέσεις γι΄αυτή την πληροφορία.

Το “πιστοποιητικό” αυτό ποιος το εκδίδει; Είναι κάτι επίσημο που βγαίνει από την κοινότητα του φόρουμ;
Ισχύει όντως αυτό? Γιατί θα πάω σήμερα για σχετικά πουροψωνια οπότε αν ισχύει δε με χαλάει καθόλου!
Παιδιά, φυσικά και ισχύει. Το πιστοποιητικό είναι απολύτως επίσημο και το εκδίδει η Εκτελεστική Γραμματεία της Κεντρικής Επιτροπής του φόρουμ.
Απλά βιαστείτε, διότι το απόθεμα του καπνοπωλείου θα τελειώσει πολύ πριν το τέλος της βδομάδας μου φαίνεται...
These users thanked the author sigaras for the post:
Svensk
" κι έγιναν τα πάθη μας καπνός..."
Άβαταρ μέλους
Jazzman
Δημοσιεύσεις: 906
Εγγραφή: Δευ Σεπ 17, 2018 8:16 am

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από Jazzman »

Τέλεια! Μου κρατάς 5 κούτες και αποστολή του πιστοποιητικού με κόνδορα σε παρακαλώ.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Άβαταρ μέλους
sigaras
Δημοσιεύσεις: 947
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 26, 2018 9:30 am

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από sigaras »

χε, χε. και του χρόνου παιδιά!
τα λέμε από κοντά στη συνεδρίαση της κεντρικής επιτροπής την Τετάρτη στις Μουριές!
" κι έγιναν τα πάθη μας καπνός..."
Άβαταρ μέλους
nikos doc
Founding Fathers
Δημοσιεύσεις: 1498
Εγγραφή: Τετ Φεβ 07, 2018 11:45 pm

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από nikos doc »

Το πιστοποιητικό ισχύει για το καπνοπωλείο στην στοά Πενθερουδακη γωνία με την Μιχαήλ Βόδα!

Αν δεν το έχετε μπορείτε να βάλετε το μπρελόκ σας στην σχετική εγκοπή σε όλα τα ηλεκτρονικά παιχνίδια( φρουτάκια ) στα πρακτορεία του ΟΠΑΠ!
Θα εκδοθεί voucher με την ανάλογη έκπτωση....
These users thanked the author nikos doc for the post (total 2):
Mixalis81alexandros
This is our House!
Άβαταρ μέλους
Svensk
Founding Fathers
Δημοσιεύσεις: 1036
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 11, 2018 11:35 pm

Re: Mass Tasting Απρίλιος 2019 - Hoyo de Monterrey Epicure No.2

Δημοσίευση από Svensk »

καποιοι το παραξυλωσαν :evil:
Σε μια κίνηση αναξιοπρέπειας αυτομπανιαριζιμαι εις αόριστον
Το πούρο είναι η θεραπεία μου
Απάντηση

Επιστροφή στο “Mass Tasting-Το Πούρο του Μήνα”